Назад

Бізнес-сніданки в Trionika: найулюбленіший офлайн івент після карантину

Опубліковано 02 Сер 2021
Недавнє
Горовая Ирина — украинский продюсер, соосновательница продюсерского центра MOZGI Entertainment

З приходом в наше життя Covid-19 компанії все більше почали говорити про нові можливості та виклики, впровадження в роботу нових інструментів і, як наслідок, гібридний графік роботи.

У період карантину ми поступово адаптувалися до нових реалій і почали відслідковувати тренди та тенденції. Нині ж ці нововведення вже стали «новою нормальністю» (з англ. new normal).

В Trionika ми завжди розуміли, що життя в офісі не обмежується ноутбуком і завданнями в CRM. Саме тому організовували різноманітні заходи для працівників на постійній основі.

І ми помітили, що згуртованість команди особливо добре відчувається, коли в компанії є гуртки за інтересами, неформальне спілкування і спільні посиденьки поза межами офісу. А зараз, коли багато хто з наших співробітників працює віддалено, це питання стає ще актуальнішим.

Світ змінюється, а з ним змінюються й інтереси людей, їхні погляди і вподобання у виборі дозвілля та напрямків розвитку. Розуміючи це, ми регулярно збираємо зворотний зв’язок про проведені заходи і вигадуємо нові цікаві формати наступних івентів.

Саме так народилася ідея організовувати бізнес-сніданки з власниками інших бізнесів, успішними CEO та відомими людьми.

Вже на першій такій зустрічі ми відчули, наскільки сильно це заряджає нас, особливо через стільки місяців карантину.

А першим нашим гостем став Максим Слободянюк, засновник Nika Tech Family (холдинг, до якого входять iLogos, Nika Entertainment, Varaig, Leadgames, Varg technologies, Pitchervideo, 4hires та інші). Максим розповів як почав заробляти перші гроші, поділився правилами та принципами, якими він керується в житті, і де черпає нові ідеї.

Максим Слободянюк, успешный украинский бизнесмен и инвестор

Максим Слободянюк, успішний український бізнесмен та інвестор, офіційний член Forbes Technology Council. Перший запрошений гість на бізнес-сніданок в Trionika.

Потім ми запросили Романа Прокоф’єва, засновника і CEO компанії Jooble. Роман розповів про свою історію успіху та розпорядок дня. Поділився тим, як йому вдається дотримуватись work-life balance, що допомагає не вигоріти і завжди перебувати в ресурсному стані. В нинішньому ритмі життя та інформаційному шумі ця навичка особливо важлива.

Роман Прокофьев – IT-предприниматель, сооснователь поисковика вакансий Jooble

Роман Прокоф’ев – IT-підприємець, засновник пошуковика вакансій Jooble. Другий «спікер» на бізнес-сніданку в Trionika.

Нереальний успіх мала Ірина Горова, співзасновниця і CEO Групи компаній MOZGI GROUP. Багато співробітників спеціально приїхали в офіс того дня, щоб наживо поспілкуватися з такою неймовірно харизматичною і багатогранною особистістю.

Горовая Ирина — украинский продюсер, соосновательница продюсерского центра MOZGI Entertainment

Горова Ірина — український продюсер, співзасновниця продюсерського центру MOZGI Entertainment, співзасновниця та генеральний директор групи компаній MOZGI GROUP, бізнесвумен, спікер. Наш третій гість.

Вона багато розповідала про MOZGI GROUP, про цінності, якими вони керуються у компанії щодня, особливості роботи в шоу-бізнесі, і тим, як їй вдається поєднувати роль успішного керівника та дбайливої ​​мами, і при цьому встигати відпочивати.  Спілкування з нею було настільки надихаючим, що Ірину просто не хотіли відпускати.

Ми й самі не очікували, що бізнес-сніданки стануть такою класною ідеєю. Ми дуже натхнені й впевнені, що такий формат набиратиме все більше популярності і вже незабаром ми запросимо на наступний бізнес-сніданок не менш класних гостей, яким є чим поділитися і мотивувати інших.