Назад

Як пандемія дала нам можливість змістити фокус із системності на результат

Опубліковано 21 Гру 2020
Недавнє
resultat

Цей рік приніс дуже багато змін, що спричинило зміну, здавалося б, непорушних систем. Він став краш-тестом, який пройшли не всі.

З моменту свого заснування компанія «Тріоніка» завжди була динамічною. Гнучкість, вміння швидко реагувати і перебудовуватися завжди були нашою сильною стороною. Тому і виклик, кинутий нам 2020-м і пандемією, ми сприйняли не як проблему, а як привід покращитись.

Допоки ми не знали, що таке карантин, наша компанія жила як типовий офіс: співробітники ходили на роботу, у кожного був закріплений за ним стіл. Можливість віддаленої роботи існувала, але всього один день на місяць, а також як бонус на день народження або за перевиконані KPI. Ми цінували системність, оскільки вважали, що великий бізнес може бути стійким, лише за умови правильно побудованих і налагоджених процесів. Системність була одним із трьох китів, на яких ми будували компанію. Вона керувала нами протягом 10 років.

Цього року ми змінили формат офісного простору: більше дистанції між робочими столами співробітників, багато різних мітинг-румів і зон відпочинку. Простір важливий, адже ми дбаємо про безпеку та здоров’я наших людей. Ми виявили гнучкість у зонуванні і передбачили місця під hot desk’и, які можна бронювати за необхідності. 40% наших співробітників переважно працюють віддалено, кілька разів на місяць з’являючись в офісі. Найчастіше в офісі можна зустріти Топ-менеджмент, співробітників HR та Фінансового департаменту.

Кожен співробітник має вибір як, коли і де йому працювати. Ми вважаємо, що саме в цьому запорука чудового результату. Наприклад, нашим кращим SEO фахівцям частіше добре працюється під пальмами Балі або Тайланду.

Але, звичайно ж, синергія важлива, тому ми робимо все, щоб згуртувати наших співробітників в єдину креативну спільноту. Ми успішно проводимо брейншторми в Zoom, робимо офлайн-тренінги у невеликих групах, влаштовуємо курси для бажаючих прокачати розмовну англійську і просто збираємось на розвиваючі ігри.

Все це створює додаткову нематеріальну мотивацію – вона працює. Це видно з якості роботи наших співробітників, з їхньої енергійності, швидкості та залученості.

Головним підсумком змін всередині компанії стала заміна однієї з наших основних цінностей – «системності» на «результат».

Ми ставимо собі амбітні цілі та завдання, тому відкриті до будь-яких ідей, які можуть дати гарний результат. Щоб співробітники могли швидко реалізовувати нові ідеї, компанія забезпечує їх усіма необхідними ресурсами. Ми вважаємо, що мікроменеджмент – це гарний інструмент, але лише за певних обставин і не на тривалий термін. Тому ми надаємо свободу вибору тактики досягнення цілей і виконання завдань самими працівниками. Ця захопленість новими горизонтами та вершинами – відмінна риса нашої DREAM TEAM, яка і робить нас справжніми A-players у нашій ніші.