Назад

Список корисних Telegram-каналів для вебмайстра

Опубліковано 30 Кві 2020
Недавнє
article_img

Всім привіт! У нашому минулому блозі моя колега торкнулася однієї з найважливіших тем у роботі SEO-фахівців – їхньої взаємодії з програмістами і так званої “сеошної мови”. Сьогодні я хочу поділитися корисними Telegram каналами, які я регулярно моніторю, щоб бути в курсі подій, і які необхідно моніторити всім сеошникам і арбітражникам задіяним в афіліат індустрії. Ні для кого не секрет, що більшість онлайн сервісів і партнерських програм ведуть свої канали новин у телеграм. Коли ти підписаний на 1 сервіс (в моєму випадку мережа CPA) – ти можеш відстежувати події, що відбуваються в цій мережі. Але коли ти підписаний на більшість мереж (наприклад, у вертикалі фінансів) – регулярне відстеження інформації може дати оперативну картину не лише про стан справ у цих мережах, а й про ринок загалом.

devakatalk seospecialist seohr seolife shakinru seoshmeo mflow checkroi digital_bar serpstat_ru netpeak ukradeno netology_ru seoakademiyacom seopraktika seoforge fladex metod_seo siteclinic_doctor nazapadseo webmagic drcash

pdl_profit_channel Leadbit_CPA letmeads salesdoubler_ua leadgid leadssunews DoAffiliate Admitad_Finance_UA

Leadbit_CPA shakes_pro_cpa admitad_e_comm_ua drcashglobal m1_shop cpamatica clickdealer_aff money4leads imonetizeitt metacpa LeadReaktor riddickgurucpa pimpay_blog everadchat offerrum LuckyOnlineChat luckyCPA pinupaff adcombo_ru Leadbit_CPA terraleads_team zorbasmedia papadrop propellerchat

mostpartner CPAnomer_1 cpa3snet alfaleads_updates perestroikanews lospolloscom

Лайфхак. Як зберігати порядок у Telegram-чатахх

У нещодавньому оновленні Telegram додав функціонал папок, який нам знадобиться для того, щоб упорядкувати список корисних Telegram каналів за категоріями. Їх можна розділити відповідно до своїх вподобань і параметрів. Хорошим варіантом я бачу, наприклад, створення папок HOURLY, DAILY, WEEKLY – для розподілу за пріоритетністю та важливістю каналів або просто все в папку Affiliate/CPA.

Якщо ви хочете, щоб нові повідомлення і канали\чати відображалися тільки в папках та не засмічували вам основну стрічку (або, наприклад, не плуталися особисті й робочі канали) – ви можете всі додані до папок канали додатково заархівувати – це прибере їх з основного каналу, проте вони залишаться в розподілених папках.

Я своїм співробітникам і арбітражникам рекомендую щодня витрачати 5-10 хвилин на те, щоб розгрібати ці папки (як варіант – по дорозі на роботу).

 

Олександр Недавніх

Head of PDL-Profit.