Назад

Trionika як соціально-відповідальний бізнес

Опубліковано 25 Тра 2024
Недавнє

Trionika (Тріоніка) – це компанія, що існує не лише в Digital та IT середовищі. Це соціально-відповідальний бізнес, який хоче залишити слід за межами ноутбуків.

Тому для нас завжди було і залишається важливим допомагати там, де ми будемо найбільш корисними. Спочатку існування компанії співробітники об’єднувались для точкової допомоги дитячим будинкам, притулкам для тварин, людям похилого віку. А з 2017 року Trionika стала основним партнером та спонсором благодійного фонду «Допомогатор». З цього часу компанія та працівники стали активними учасниками проєктів фонду.

З початком повномасштабного вторгнення фонд закуповує необхідне обладнання, предмети побуту, продукти, техніку, автомобілі, а також інші необхідні речі для потреб військ ЗСУ, що знаходяться на передовій. Це все коштує великих грошей, тому компанія щомісяця фінансово підтримує цю ініціативу фонду. З 24 лютого 2022 року на допомогу українським Захисникам та Захисницям фондом «Допомогатор» було закуплено допомоги на суму понад 25 млн гривень.

Наші співробітники охоче беруть участь у всіх можливих благодійних активностях: стають донорами крові, допомагають в пошуках техніки для військових для фонду “Допомогатор” і додатково підтримують й інші фонди, аби допомагати тим українцям, що зараз цього найбільше потребують. Ми пишаємось таким рівнем усвідомленості та залучення нашого колективу у благодійні українські проєкти!

А більше про проєкти фонду «Допомогатор» та його благодійну діяльність можна дізнатись за посиланням https://dopomogator.org/project/.