Назад

Прямі ефіри з експертами на нашому ютуб каналі

Опубліковано 02 Вер 2022
Недавнє
trionika youtube channel

Війна змінює все: підходи, ставлення, світогляд та майбутнє. Мабуть, немає людини в Україні, чиє б життя не змінилося після 24 лютого.

Свідомість наших людей і нові реалії відкрили в багатьох найкращі якості, а цінності багатьох з нас змінилися. Ми почали надавати допомогу тим, кому вона була необхідна, як знайомим, так і незнайомим нам людям, ми почали активно займатися волонтерством та підтримкою наших героїв ЗСУ по всіх напрямках. Але тут багато розказувати-вихвалятися не варто, не даремно кажуть: “Хочеш допомогти, допоможи мовчки”.

Але разом з тим в нас все більше і частіше виникали питання, якими ми раніше навіть не задавалися. Відповідальність, свідомість та небайдужість змусили шукати відповіді на ці питання. Саме тоді в нас виникла ідея отримувати інформацію, так би мовити, “з перших вуст”. Тим більше, ми вже мали великий досвід офлайн і онлайн зустрічей з успішними громадянами нашої країни: власниками інших напрямів бізнесу, успішними СЕО та відомими людьми. Такі зустрічі мали надзвичайну популярність серед наших колег, оскільки кожен бажаючий міг задати будь-яке питання та отримати на нього кваліфікаційну компетентну відповідь.

Окрім цього, турбота про наших колег надихнула нас в березні на проведення зустрічі з психологом. Не кожен міг самостійно впоратися з хвилюванням і панічними атаками, які виникли на фоні бойових дій в Україні. Адже важко не погодитися, що стабільний психо-емоційний стан допомагає подолати будь-які складнощі. А наразі – турбота та допомога вкрай важливі сьогодні.

Зростання рівня хвилювання також відзначається по всьому світу останніми роками і це підтверджують останні результати опитувань американского дослідницького інституту Gallup

Згодом, шляхом проведення опитувань, ми почали збирати інформацію, з ким би ще наші колеги хотіли зустрітися в сьогоднішніх реаліях. Лідером став запит на проведення зустрічей з військовими, економічними та політичними експертами.
Багато хто вже самостійно дивився в інтернеті різноманітні відео з експертами, а хтось шукав інформацію у колег, друзів, знайомих і т.д.
Так ми і почали запрошувати експертів з різних галузей. Від кожного з них ми отримали цінну та цікаву інформацію.

Зустріч із воєнно-політичним оглядачем групи “Інформаційний спротив” та автором телеграм-каналу “Злой одессит” Олександром Коваленко стала однією із найпопулярніших.

Також ми запросили на зустріч генерал-майора запасу Служби безпеки України, колишнього заступника Голови СБУ Віктора Ягуна, чим викликали ще більшу зацікавленість серед аудиторії. За тиждень відео переглянули більше 2,5 тисяч людей.

Ми дізналися, що багато наших співробітників підписані на Youtube-канал братів Капранових “імені Т.Г. Шевченка”. Отже, ми вирішили запросити братів на наш ефір. Дивіться що з цього вийшло:

Оскільки наша компанія має основну експертизу у залученні та монетизації інтернет-трафіку в EdTech and FinTech напрямках, ми також запрошуємо на ефіри гостей із SEO сфери. Так нещодавно ми запросили на зустріч Ігоря Шулежко, автора Youtube каналу “SEO ШМЕО”

Кожному нашому гостю ми безмежно вдячні за можливість поспілкуватися, задати свої питання і отримати на них відповідь.
За результатами опитувань задоволеність від проведення таких ефірів – 4.9 з 5 балів.

Безумовно, багато наших нових глядачів (навіть не працівників компанії) дивляться й інші відео на нашому ютуб-каналі. Найближчим часом нас чекають нові цікаві та корисні зустрічі. Тож підписуйтесь на наш канал, там буде багато цікавого!

Віримо в нашу перемогу! Слава Україні!