Назад

Що є класного в есейному бізнесі

Опубліковано 14 Тра 2020
Недавнє

Всі ми так чи інакше заручники освітніх систем. Школа, університет, післядипломні курси для прокачування професійних скілів – все це має бути у вашому минулому, якщо ви хочете бути затребуваним спеціалістом і гордістю бабусі. Чи це є добре? Безумовно, освіта має бути постійною та бажано довічною. Розумнішими будемо. Але, на жаль, система освіти не є ідеальною. І, швидше за все, ви навіть не здогадувалися, що ця система – один із найпотужніших бізнесів уже десятки років.

А що не так, поясніть?

Згадайте свої студентські роки. Чи могли ви обирати предмети, які вам цікаві, які змогли б розвинути ваш талант і потенціал? Чи подобалися вам ваші дослідження? Чи об’єктивно оцінювалися ваші знання? Чи отримували ви задоволення від домашніх завдань? Чи відчуваєте ви зараз, що витратили деякий час, штампуючи «курсачі»? Відчуваємо ваш біль.

Але якщо ви думаєте, що це виключно наші локальні проблеми, ви помиляєтесь. Складнощі є скрізь. Як правило, освіта в США або Європі дорога, тому студентам ВНЗ доводиться підробляти, розриваючись між навчанням, кар’єрою, вечірками з травою, підробітком, особистим життям і шоу на Netflix. До того ж, культ диплому за кордоном більш масштабний. Якщо в тебе незакінчена вища, тобі відкриваються лише два шляхи: громадське харчування або гараж, в якому ти сам вигадаєш новий Apple. Крім того, більшість іноземних студентів бояться просісти в навчанні і не мати змоги отримати роботу за фахом, адже іноді це рівнозначно необхідності покинути країну.

Освіта на сьогоднішній день – це не романтична історія про Страшилу, якому інститут дарує мозок і дозволяє на випускному підкинути чепчик у небо. Це глобальний бізнес, який витягує гроші в обмін на диплом.

Як цю проблему вирішує Edu-Profit?

Один із способів полегшення життя іноземним студентам – це послуги для збору необхідних даних для написання рефератів і домашніх робіт. На Заході цей бізнес іноді називають сірою нішою. Якщо студент звертається до сервісів, які допомагають йому у навчанні, він ризикує бути покараним до виключення з навчального закладу. Адже він ошуканець і хитрун, чужі роботи підписує своїм ім’ям.

Об’єктивно оцінюючи ситуацію, студента, який замовляє роботу онлайн, важко назвати шахраєм, адже він робить пріоритезацію. Скажімо, зацікавлену людину важко відірвати від дослідження царства грибів. Але якщо студенту потрібно написати сто дев’ять тисяч сторінок реферату про гриби, хоча він прийшов отримати диплом економіста, яка до біса біологія? Йому простіше замовити роботу та витратити час на корисні чи цікаві йому справи: книги, фріланс, онлайн-курси та чимало іншого. Чи робить його ледарем цей вибір? Чи більше досвіду можна отримати, паралельно працюючи і застосовуючи отримані знання на практиці? Чи став хтось із нас добрим або поганим фахівцем через те, що хтось допомагав йому вчитися? Коли ви востаннє показували свій диплом замість знань та умінь при прийомі на роботу? Відповіді очевидні.

Саме сервіси з написання есе і дипломних робіт допомагають студентам налагодити свій графік, знайти точку опори, надихнутися на придбання нових знань та банально знайти час на пошук їхньої першої роботи у чужій країні.

Сервіс не виконує за студента всю роботу, а надає якісно зібрану інформацію, яку необхідно вивчити, оформити, а потім ще й захистити у викладача. Насамперед, сервіси допомагають заощадити студенту час, який він витратив би на збирання та обробку інформації.

Ніхто не засуджує Google за те, що тепер нам не потрібно запитувати бібліотекаря, за те, що він економить наш час і ресурс.

Чи можна конкретніше?

Один із наших замовників, назвемо його пан Брюс Уейн, працює спеціалістом із кримінальних порушень у найбільшій американській торговій мережі Home Depot. Ця робота Брюсу не до душі, але приносить хорошу фінансову винагороду. (Все-таки йому хочеться рятувати світ і битися зі злом не в юридичному полі, а на фактичному, баскетбольному, скажімо.) Але його працевлаштування дозволяє навчатися у коледжі і напрацьовувати резюме для того, щоб отримати роботу за спеціальністю одразу після завершення університету. Вейн каже, що наш сервіс для нього – це свого роду «місток», який дозволяє здійснити мрію та отримати бажану роботу, не закинувши при цьому навчання через необхідність заробляти гроші «тут і зараз». Віримо у хлопця, гадаємо, у нього складеться класне супергеройське майбутнє.

А наша інша замовниця, назвемо її місіс Хадсон із Лондона, поєднувала навчання і роботу в компанії, яка їй дуже подобається. Один з її колег звільнився і у Хадсон з’явилася чудова можливість кар’єрного зростання, що передбачувало значне збільшення і без того великого навантаження. На навчання у неї фізично не залишалося часу, а наш сервіс допоміг їй закінчити університет, і не проґаяти підвищення. Тепер вона має всі шанси купити квартиру на Бейкер-стріт.

«Коли я тільки-но почав навчатися в коледжі, я був страшенно наляканий. Інформація, з якою ми з одногрупниками стикалися наприкінці кожного семестру, була розкидана і не структурована. Ми отримували тонну листів щодня, проґавили безліч моментів, витрачали величезну кількість часу на збирання інформації. Враховуючи ще й не ідеальне знання англійської мови, це породжувало реальну паніку», – ділиться Метью, один із клієнтів нашої платформи. «Коли я остаточно втомився від неефективності, вирішив скористатися послугами сервісу з написання есе та дипломних робіт. Це мене врятувало. Хоч спати почав нормально».

«У мене двоє дітей. Як тільки я прокидаюся, мене затягують рутинні справи: зібрати дітей, знайти «танчик», відшукати пластилін у школу, зробити всім сніданок, умовити вдягти шапки і не нити, прибрати вдома і після обіду поїхати на роботу, де я проводжу щодня 8-9 годин . У мене досить складна робота, я годинами стою на ногах і приходжу додому дуже втомлена. Цей графік нищить. Я не можу думати навіть про приємні речі, відпустку, наприклад, не те, що про навчання. Моя подруга порадила мені онлайн-сервіс, що допомагає збирати потрібну інформацію для навчальних матеріалів. Це змінило моє життя. Мене не відрахували. І це важливо для мене» – ділитися своїм досвідом ще один замовник.

Дмитро розповідає, що найціннішим у сервісі для нього стало те, що він навчився правильно писати есе. В університеті його цьому не вчили, проте одразу давали їх як домашнє завдання. Завдяки сервісу, він вивчив структуру й алгоритми їх написання.

Джек із Малайзії використовує сервіс не для допомоги у зборі інформації, а з метою Editing & Proofreading. Англійська мова для нього не рідна, швидко вивчити її складно, а викладачі значно знижують бали за неграмотність. Тому сервіс для нього – додаткова перевірка мови і впевненість у тому, що він правильно передає свої думки.

Ці історії – лише невелика частина відгуків, які ми отримуємо щодня від людей з усього світу. Вони живуть у просто божевільному ритмі і не уявляють, як би вони налагоджували робочі та навчальні процеси без допомоги сервісів-помічників у навчанні. Чи можна засуджувати цих людей, які працюють у жорстоких рамках освітньої системи? Навряд чи. Це як ображати вчених за те, що вони використовують онлайн-книги у своїх дослідженнях, а не першоджерела – скрижалі і печерний живопис. Давайте не будемо забувати про прогрес.

Чому так відбувається?

Країнам вигідно залучати іноземних студентів, які приносять державному бюджету величезні суми. Наприклад,

у Британії навчання іноземних студентів у місцевих ВНЗ є другим джерелом поповнення британського бюджету після фінансових послуг.

Іноземні студенти приносять економіці Британії до 26 мільярдів фунтів стерлінгів на рік. В Австралії навчання іноземних студентів щорічно приносить країні дохід у 16,7 млрд. доларів США. Показники інших країн не нижчі. Це призводить до того, що ВНЗ охоче приймають студентів на навчання, а ті потрапляють у пастку величезного навантаження, недостатнього знання мови і відсутності підтримки з боку університету. Тому есейний бізнес – це не сіра ніша, а прозорий помічник у здобутті освіти. Все-таки він за вас не здасть залік і не захистить роботу з аргументацією, розумом та жартами. А користуватись його послугами чи ні – особистий вибір кожного.

Круто не витрачати час на дорогу до офісу, написання непотрібних нікому робіт під час студентства, очікування оператора на гарячій лінії. Круто отримувати тільки необхідні знання та інформацію, позитивний досвід, який стане у нагоді в роботі та в подальшому житті. Адже наш час – найцінніший життєвий ресурс, тому всі технології і процеси спрощуються, а сервіси з коротким оглядом книг/виступів/лекцій/майстер-класів стають зараз такими популярними. Нам нема коли. Нам треба жити. Есейний бізнес пропонує свободу і розвиток.